Náš príbeh sa začal písať na konferencii pre ženy Superfeel, ktorý organizovala Ivanka Kičikoleva. Ivana nás zoznámila a postupne sme zistili, že máme spoločnú školu stylingu, ktorú sme absolvovali v Londýne.

A keďže náhody neexistujú, hneď sme zistili, že sme na rovnakej vlne. Obidve sme rovnako presvedčené, že štýl má veľkú moc. Netrvalo dlho a začali sme rozmýšlať, ako pomôcť každej žene nájsť taký štýl, vďaka ktorému sa stane nezabudnuteľnou a prinesie jej úspech vo všetkom, čo robí.

A tak sme založili školu štýlu na Slovensku – našu STYLE UNIVERSITY. Naším heslom je: ZMEŇ SVOJ ŠTÝL A ZMENÍ SA TI ŽIVOT.

Pomáhame nájsť ženám štýl, ktorý im ukáže to najlepšie z nich. Urobí ich silnou, krásnou, bude odrážať kto je, aká je, po čom túži a čo chce dosiahnuť. Nejde nám len o vonkajšiu krásu, ale aj o jej vnútro. Medzi nimi je totiž silné spojenie, bez ktorého sa krása stane len povrchnou.

Cieľom každého nášho coachingu je, aby každá žena verila v svoju krásu, aby sa mala rada, aby sa spoznala, aby poznala svoje ciele – a spoločne tak vytvoríme jedinečný štýl každej “na mieru”!

 

Ako vnímame vzťah k sebe samej?

Style Coaching nás naučil mať sa rada. Veríme v nás, navzájom, aj každá v samú seba. Nebolo to vždy tak, ale za náš úspech vďačíme práve tomu, že sme sa to i my samé naučili.

Každú klientku učíme ako prvé mať sa rada. To je úplne prvý a základný krok. A potom sa začnú diať zázraky …

 

Vlaďka Balážová

je módna štylistka, ktorá žije a pracuje vo Viedni. Vytvorila koncept pre ženy, ktoré sa chcú o seba starať a nájsť ideálne riešenia pre svoj osobný štýl, no nemajú času nazvyš. Pod jej značkou IDEALE pôsobí tím profesionálov z oblastí módneho stylingu, vlasového stylingu, starostlivosti o pleť, ale aj odborníci na zdravie a výživu. Jej tipy a rady o štýle sú pravidelne publikované v rakúskych magazínoch.

 

Denisa Majská

je módna štylistka, žije a pracuje v Bratislave. Pôsobí pod značkou STYLE_D, spolupracuje s viacerými módnymi značkami a návrhármi a organizuje workshopy pre ženy. Publikuje módne editoriály a články v magazínoch, styluje známe osobnosti. Založila a vedie LUXURY BAZZAR – módny bazár, ktorý sa špecializuje na luxusné kabelky a doplnky.

 

 

 

Created and Designed by Anton Trnka 2018

Log in with your credentials

Forgot your details?