grey-quotation-marks-hi

„Mne osobne networking pri mojom podnikaní pomáha najviac. Mať okolo seba ľudí, ktorí mi vedia poradiť, nasmerovať ma správnym smerom, či odporučiť mi kontakt, ktorý práve potrebujem. To sú základné elementy, ktoré majú pre mňa obrovskú podnikateľskú hodnotu.”

Ivana Kičikoleva, zakladateľka SUPERladies

My neraňajkujeme, my brunchujeme! A pri tom robíme biznis.

Vždy je ten správny čas pridať sa k networkingovému brunchu so SUPERladies. Žiadne skoré ranné vstávanie na rýchly ranný networking. My to robíme inak! Tak, aby bola tá najlepšia konštalácia a vytvorila sa tá najlepšia nálada na biznis, nové kontakty, vzťahy a zdieľanie.

kika

Kristína Čambalová

Výkonná riaditeľka PR agentúry KHARISMA

Téma: Každý PRíbeh stojí za to

Mini know-how v oblasti PR

Celková kapacita miest: 20

PR je všetko, čo sa o vás hovorí, píše a čo si o vás potenciálni i aktuálni klienti či zákazníci myslia. Ako im povedať to, čo chcete aby vnímali? Prečo je dôležité nájsť svoj PRíbeh? Ako ho predať novinárom a zaujať médiá? Tipy z praxe vám prezradí skutočná odborníčka na PR a počas prednášky otvorí diskusiu so šéfredaktorkou magazínu SME ženy – novinárkou Martinou Štérovou.

Komu je workshop určený:

  • začínajúcim podnikateľkám
  • malým i stredným podnikateľom
  • všetkým, ktorí sa potrebujú presadiť v médiách

Vždy dobre naladená, energická a kreatívna. Začínala na strane médií, postupne prešla na stranu klienta a dnes vedie úspešnú agentúru, ktorá už 10 rokov cez pozitívne PR pomáha značkám rásť. Invenčnými a premyslenými komunikačnými stratégiami zastupuje klientov v oblastiach realít, lifestylu, technológií, módy, FMCG a zastrešuje produktové, korporátne, digitálne i personálne PR. Je stále v pohybe, sleduje nové trendy, vychutnáva si kvalitné jedlo a miluje svoju rodinu a cestovanie.

Predchádzajúce témy Up 4 Brunch

E5h

Erika Jankajova

Organizátorka a výkonná riaditeľka In Form Slovakia

Téma: Nebáť sa predať sa!

Interaktívny workshop s odborníčkou

Celková kapacita miest: 20

Podobne ako všetky vzťahy, aj tie dlhodobé vzťahy so zákazníkmi musia byť založené na dôvere a spokojnosti. Ak dôverujete svojmu produktu/službe a so zákazníkmi jednáte fér, dôvera v biznise sa znásobí. Nebojte sa preto jasne a zrozumiteľne zdôvodniť cenu produktu/služby. Tento interaktívny workshop s odborníčkou v tejto sfére vám prinesie hodnotné tipy, ako to dosiahnuť.

Komu je workshop určený:

  • začínajúcim podnikateľkám
  • malým i stredným podnikateľom
  • všetkým, ktorí pracujú v oblasti predaja

Veselá, usmievavá a večne zvedavá. Už takmer 2 desiatky rokov organizuje odborné konferencie z oblastí marketingu, logistiky, stavebníctva, ľudských zdrojov, manažmentu či informačných technológií. Fascinuje ju dynamika predaja v tomto biznise. Neustále predáva nový „produkt/službu” na trhu. V deň konania konferencie je už daná akcia z pohľadu predaja nezvratná=mŕtva. Je potrebné „vytvoriť” opäť novú, zorganizovať ju a hlavne úspešne predať.

tami

Tami Gončárová

Zakladateľka projektu Instaraňajky

Téma: Instagram v malíčku

Celková kapacita miest: 20

Obsadená kapacita miest: 19

Voľná kapacita miest: 1

„Instagram je Jaguár spomedzi marketingových nástrojov, Váš biznis si potrebuje otestovať jazdu na tomto „vozidle“

Marketérka, ktorá pomáha malým biznisom rásť a prosperovať na Instagrame.

Čítať viac

denisa

Denisa Majská

Style coach

Téma: Štýlom k autenticite

Celková kapacita miest: 20

Obsadená kapacita miest: 2

Voľná kapacita miest: 18

„Krása ženy začína v momente, keď sa rozhodne byť sama sebou!“ Tento výrok kedysi povedala jedinečná Coco Chanel a ja sa s ním taktiež stotožňujem. Inšpirovala tisíce žien a to je aj mojou veľkou snahou. Vyštudovala som financie na Ekonomickej univerzite v Bratislave ale svojho sna pracovať s módou som sa nikdy nevzdala. Móda ma sprevádza celý život, najprv ako modelku a missku , podnikateľku a neskôr ako stylistku.

Čítať viac

Aby Vám už nikdy nič neuniklo!

„Naše telo sa nikdy nemýli.”

Kto je MUDr. Jarmila Klímová?

Vyštudovala lekársku fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. Je psychiatrom a psychoterapeutom s 9 ročnými skúsenosťami v tejto oblasti.Od januára 1995 pracuje na psychiatrickom oddelení v Mostě, kde pracovala v odbore chirurgia AT. V septembri 1995 sa presťahovala do psychiatrickej nemocnice v Dobřanoch. Pracovala na oddelení akútnej psychodiagnostiky, mentálnej retardácie, terminálnych psychotických porúch, ošetrovateľskej stanice a neurológie. Vedie oddelenie neurotických porúch a pracuje jeden rok na ambulancii, kde väčšina práce bola orientovaná na psychoterapiu.V novembri 1997 získala v prvom ročníku atestáciu psychiatrie. Väčšina ďalšieho vzdelávania bola opäť zameraná na psychoterapiu.

Kto sú vlastne SUPERladies?

Rada by si viedla svoj vlastný klub SUPERladies aj v tvojom meste?

mapa

OBCHODNÉ PODMIENKY

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV A GDPR

NA STIAHNUTIE

NAPÍŠTE NÁM

Created and Designed by Anton Trnka 2018

Log in with your credentials

Forgot your details?