„Život je ako jazda na bicykli.
Aby si udržal rovnováhu, musíš sa hýbať.”

Albert Einstein

AHA momenty sú naše životné smerovky. Vaša myseľ otvára každým uvedomením si seba samého nové dvere vedomia.
Už nič nebude ako predtým, a je to tak správne. Viete ako v Matrixe. Vyberieš si červenú alebo modrú?
AHAmoment prednášky robíme pre vás, a tým aj pre nás. Veď čo dáš, sa ti vráti.
Prinášame vám iba TOP spíkrov, pri ktorých ručíme, že odštartujú vašu transformáciu v zdraví či sebarozvoji.
POZOR, výnimočne sú tu vítaní i muži.

AHA - fareb

S MUDr. Jarmilou Klímovou

Psychosomatika definuje spôsob myslenia ako zaobchádzať so svojim zdravím a ako porozumieť svojim chorobám.
Do sveta, kde spájame dušu s telom nás uvedie známa odborníčka na psychosomatiku MUDr. Jarmila Klímová.

Často si mnohí neuvedomujú, že choroba nevzniká cez noc.

Kto je MUDr. David Frej?

Po ukončení štúdia Lekárskej fakulty Univerzity Karlovej som pracoval niekoľko rokov ako lekár na internom oddelení.

Na stáži v Londýne som sa rozhodol študovať holistickú a prírodnú medicínu, pretože ma zaujímala vždy individuálne liečba aj prevencia. Okrem iného som študoval alternatívnu medicínu v Albuquerque v Novom Mexiku, v Rakúsku a v indickej Pune.

Vo svojej praxi sa zaoberám liečbou chronických, najmä civilizačných chorôb, riešením vleklých zápalov v tele ako príčiny chorôb, výživou, detoxikáciou a regeneráciou organizmu. Môj systém vychádza z kombinácie východnej a západnej medicíny, funkčné medicíny zamerané na úpravu metabolizmu a odstránenie zápalu, detoxikácia, individuálne stravy vrátane riešenia potrravinové intolerancie a alergií. Tiež v diagnostike používam ako západnej techniku ​​(krvné odbery, imunologické testy).

Prednášam o výžive, detoxikáciu, civilizačných chorobách a prírodnej medicíne. Bývam hosťom rozhlasových relácií, TV relácií.

„Naše telo sa nikdy nemýli.”

Kto je MUDr. Jarmila Klímová?

Vyštudovala lekársku fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. Je psychiatrom a psychoterapeutom s 9 ročnými skúsenosťami v tejto oblasti.Od januára 1995 pracuje na psychiatrickom oddelení v Mostě, kde pracovala v odbore chirurgia AT. V septembri 1995 sa presťahovala do psychiatrickej nemocnice v Dobřanoch. Pracovala na oddelení akútnej psychodiagnostiky, mentálnej retardácie, terminálnych psychotických porúch, ošetrovateľskej stanice a neurológie. Vedie oddelenie neurotických porúch a pracuje jeden rok na ambulancii, kde väčšina práce bola orientovaná na psychoterapiu.V novembri 1997 získala v prvom ročníku atestáciu psychiatrie. Väčšina ďalšieho vzdelávania bola opäť zameraná na psychoterapiu.

VIAC

Pod záštitou Svetovej zdravotníckej organizácie WHO prešla cyklickým tréningom v kognitívnej behaviorálnej terapii pre úzkosť a depresívne poruchy. Pod vedením Mgr. Dvořák strávil 100 hodín skúsenosti s vlastnou skúsenosťou v práci s telom a kurz v eriksonovej hypnoterapii. Vo februári 2000 absolvovala 4-ročný tréning v oblasti rodinnej terapie a psychosomatiky na MUDr. Chvály v Liberci.Pracuje v Prahe od roku 1999, kedy nastúpila do VFN, na oddelení liečby závislostí. Pracovala ako vedúci lekár na náhradnom stredisku metadónu. Tu až do konca roka 1999, pod záštitou Ministerstva zdravotníctva ČR, sa konal akreditačný kurz pre špeciálne vzdelávanie pre substitučných programárov V rokoch 1999 až 2001 je autorom a propagátormi viacerých následných metadónových substitučných projektov v spoločnosti Apolinář. Vo svojej druhej práci sa podieľa na psychiatrickom krízovom zásahu na pracovisku RIAPS pod mestským centrom sociálnych služieb a prevencie v Prahe. Skúsenosti z tejto oblasti práce boli publikované niekoľkokrát v periodickej tlači. Vo svojej súkromnej praxi sa špecializuje najmä na otázky vzťahov, párov a rodinnej terapie a psychosomatiky.
Je členom Českej psychiatrickej spoločnosti JE Purkyně a Spoločnosti pre psychoterapiu a rodinnú terapiu.
V apríli 2002 dostala psychiatrický II. Spoluautor bestselleru Prečo a ako funguje psychosomatika? Autor knihy Psychosomatický dotyk motýľa

MENEJ

Aby Vám už nikdy nič neuniklo!

Skúsenosti tých, ktorí prednášku zažili…

Kto sú vlastne SUPERladies?

Rada by si viedla svoj vlastný klub SUPERladies aj v tvojom meste?

mapa

OBCHODNÉ PODMIENKY

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV A GDPR

NA STIAHNUTIE

NAPÍŠTE NÁM

Created and Designed by Anton Trnka 2018

Log in with your credentials

Forgot your details?