img_273828 (1)

Ľudia zabudnú, čo ste povedali, ľudia zabudnú, čo ste spravili, ale nikdy nezabudnú, ako sa pri vás cítili!

Maya Angelou

SF - fareb

Inšpiratívna, ženská konferencia!

Si žena a miluješ sebarozvoj? Tak sa pridaj na celodennú jazdu, ktorá ťa nielen namotivuje, ale aj pozdvihne na duchu! SUPERfeel je konferencia PRE KAŽDÚ ŽENU bez ohľadu na vek, status a pracovné zameranie. Program nabitý všetkými témami, týkajúcich sa tela – mysle – i ducha. Začni si život tvoriť s nami na SUPERfeel konferencií.

Vstupenky PREDPREDAJ

SUPERfeel BASIC

30€
30€
 • Miesto: Austria Trend Hotel, Bratislava
 • Dátum: 17.10.2019
 • vstup na všetky prednášky
 • darčeková taška
 • coffee break

SUPERfeel VIP

40€
40€
 • Miesto: Austria Trend Hotel, Bratislava
 • Dátum: 17.10.2019
 • vstup na všetky prednášky
 • VIP sedenie v prvých radách
 • coffee break a občerstvenie
 • VIP darčeková taška

* Cena vstupeniek je platná len pre prvých 50 kusov. 

PANELOVÉ DISKUSIE

Diskusie na konferenciu, ktorá sa uskutoční v októbri 2019 práve pripravujeme. Budeme vás informovať.

SPÍKRI 2019

Superfeel_mystery-spiker

ASTROPSYCHOLÓGIA

Meno prezradíme čoskoro

Pri narodení ste dostali určité karty a počas života hráte s tým, čo máte. Problém nastáva, ak neviete, aké karty máte a hra vyzerá nefér. Cez prizmu dátumu narodenia a konštelácie planét vidím predispozície a potenciál, o ktorých možno intuitívne uvažujete.

PARTNERSKÝ KOUČING

Meno prezradíme čoskoro

Emocionálna nevera býva bez dôkazov, nepriznaná a neodhalená. Ľudia do nej skĺznu ľahko a nevinne. Polovica mojich klientov s ňou má skúsenosť. Ženy omnoho väčšmi znepokojuje, keď je ich partner citovo neverný, než keby mal sex mimo vzťah. Muži sú na citovú neveru svojich partneriek menej vnímaví.

Superfeel_mystery-spiker
Superfeel_mystery-spiker

RODINNÁ TERAPIA

Meno prezradíme čoskoro

Pochopenie emocionálnych potrieb nám pomôže porozumieť sebe a tiež nám dá otvorený pohľad na potreby našich blízkych, s ktorými sme v vzťahoch. Dobré vzťahy nie sú samozrejmosťou. Potrebujú starostlivosť, aby mohli rásť a byť stále lepšie. Preto sa potrebujeme stále posúvať vpred.

DUCHOVNÁ TERAPEUTKA

Meno prezradíme čoskoro

Ako vytiahnúť na povrch zo svojho vnútra schopnosti, ktoré tam nosíme hlboko ukryté a často s nimi vôbec nepracujeme.  Naša spíkerka dodnes venuje základ pozornosti pochopeniu zmyslu života a nájdeniu svojho stredu v ňom, aby človek porozumel, prečo tu vôbec na Zemi je a čo je tu jeho úlohou dosiahnuť a zažiť. Ukazuje cestu ako dosiahnuť harmóniu, rovnováhu, šťastie, úspech, radosť, zdravie a silu.

Superfeel_mystery-spiker
Superfeel_mystery-spiker

ETIKOTERAPIA

Meno prezradíme čoskoro

Vzťahy nie sú vždy také, ako sa na prvý pohľad zdajú. Odpoveďou je autentickosť. Ľudia často žijú vo vzťahoch, ktoré sa javia ako harmonické. Pár je zladený v opatere detí,vo fungovaní domácnosti, pravidelne navštevujú rodičov, majú stabilnú partiu priateľov, mnohí im závidia ich dokonalé partnerstvo.
A ” zrazu” jeden z nich prestane “fungovať”. Stratil sa zmysel všetkého, aj v práci prichádza pocit vyhorenia, to všetko sprevádzané depresiami, neprekonateľnou únavou. Ilúzie, v ktorých doteraz žili sa rozpadajú, prichádza stretnutie s realitou. Prichádza pravda!

GENERÁLNY PARTNER

HLAVNÝ PRODUKTOVÝ PARTNER

MEDIÁLNI PARTNERI

Ďakujeme všetkým našim partnerom, ktorí nám pomáhajú pri tvorení a rozširovaní poslania projektu SUPERfeel konferencia.

PARTNERI

SUPERfeel podporuje občianske združenie Porážka.sk

Príbeh o tom, ako som chcela byť advokátkou – právnikom, ale stala som sa advokátom ľudí, ktorí utrpeli porážku.

Volám sa Alžbeta Husarovič, som predsedom občianskeho združenia Porážka.sk, ktoré pomáha ľuďom po porážke, keď som mala 28 rokov, utrpela som mozgovú mŕtvicu s následkami 99% afázia, agrafia a alexia, nehybnosť pravej polovice tela, strata krátkodobej pamäte.

Poviem Vám príbeh, ktorý som zažila na vlastnej koži. 9.11.2011 som ako advokátsky koncipient v práci pocítila veľkú únavu. Sadla som si k počítaču, kde som mala rozrobenú prácu. Ale nedokázala som ani kliknúť myšou. Rozhodla som sa preto, že najlepšie urobím, keď si ľahnem do postele a celú „únavu“ vyležím. Bola som v 10tom týždni tehotenstva, tak som všetku únavu pripisovala tomu. Bolo asi 12 hodín, teda čas obeda, a ja som sa bez slova zdvihla od stola (hanbila som sa rozprávať, nebola som si istá, čo zo mňa vyjde), a išla som k autu. Pravé koleno sa mi už podlamovalo, no cez frekventovanú cestu som ešte prešla.

VIAC

Bola som natoľko dezorientovaná, že som, Bohu vďaka, už nemohla nájsť v kabelke ani kľúče od auta. Rozhodla som sa preto zavolať manželovi, nech ma domov odvezie. Telefón som našla, a manžela mala na predvoľbe. Keď som mu zatelefonovala, už som nevedela rozprávať, len som niečo zahuhňala do telefónu. Manžel, nakoľko je z lekárskej rodiny, hneď vedel, že sa so mnou niečo deje. Povedal mi, aby som ho počkala tam, kde som, o 2 minúty bol už pri mne, nasadil ma do auta a odviezol na centrálny príjem do nemocnice na Kramároch (UNB Kramáre, Bratislava). Keď sme dorazili na centrálny príjem, manžel ma preniesol na rukách dovnútra, kde sa o mňa už postarali lekári. Nebudem vás zaťažovať detailmi z nemocnice (nájdete ich na mojej stránke porazka.sk). Ale nakoľko bol môj mozog ešte (relatívne ) mladý, bol schopný celkom rýchlej regenerácie. Každý deň bol lepší a lepší. Na tretí týždeň som už bola schopná zatelefonovať manželovi, ktorý sa z toho veľmi tešil. (Podľa mňa mu aj slzy vyhŕkli.)
Musím povedať, že v nemocnici to zvládli výborne. Je tam skvelý tím odborníkov, ktorý sa o mňa postaral. Od logopedičiek, cez neurológov a zdravotné sestry. Strava v nemocnici bola tiež výborná, pretože každé ráno mi môj manžel nosil raňajky, a obed a večeru mi pripravovala a do nemocnice nosila moja milovaná mamička
Ďakujem obom, že sa o mňa starali. Po príchode domov som mala ešte veľké medzery, moja reč bola ešte stále nedobrá a ani končatiny mi nefungovali tak, ako mali. Preto som sa dohodla s logopedičkou, že ma bude učiť doma. Chodila k nám 7x do týždňa na jednu hodinu počas celého roka. Bola skvelá, naučila ma toho naozaj veľa a po čase sa z nás stali kamarátky. Dávala mi úlohy, ktoré rozvíjali každú jednu časť mozgu. Od porekadiel, cez prirovnania, úlohy na krátkodobú pamäť, nútila ma spievať, hovoriť ako malé dieťa, jedným slovom, mala so mnou najťažšiu prácu. Ale ustála som ju, a možno aj vďaka nej, som sa rozhodla pomáhať ľuďom, ako som bola, a aj som, ja sama.
Na záver
Najpodstatnejšie na stave pacienta po cievnej mozgovej príhode je, aby on sám sa chcel „vrátiť“ do života ako takého. Ja chcem ľudí Motivovať, aby mali chuť na sebe pracovať, a to po psychickej aj fyzickej stránke.
Zdravotné poisťovne preplácajú iba 45 min týždenne logopédie a asi 2 – 3 týždne rehabilitácie. To je naozaj veľmi málo. Preto sa ja, teda Občianske združenie Porážka.sk, rozhodla pomáhať ľuďom po cievnych mozgových príhodách a to skupinovej logopédie alebo rehabilitácie.

MENEJ

ARCHÍV

Aby Vám už nikdy nič neuniklo!

Rada by si viedla svoj vlastný klub SUPERladies aj v tvojom meste?

mapa

OBCHODNÉ PODMIENKY

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV A GDPR

NA STIAHNUTIE

NAPÍŠTE NÁM

Created and Designed by Anton Trnka 2018

Log in with your credentials

Forgot your details?