Inšpiratívna, ženská konferencia!

Si žena a miluješ sebarozvoj? Tak sa pridaj na celodennú jazdu, ktorá ťa nielen namotivuje, ale aj pozdvihne na duchu! SUPERfeel je konferencia PRE KAŽDÚ ŽENU bez ohľadu na vek, status a pracovné zameranie. Program nabitý všetkými témami, týkajúcich sa tela – mysle – i ducha. Začni si život tvoriť s nami na SUPERfeel konferencií.

SPÍKRI 2019

Kedy stretnem toho pravého?

Janka Kurej

Astropsychologička

Pri narodení ste dostali určité karty a počas života hráte s tým, čo máte. Problém nastáva, ak neviete, aké karty máte a hra vyzerá nefér. Cez prizmu dátumu narodenia a konštelácie planét vidím predispozície a potenciál, o ktorých možno intuitívne uvažujete.

VIAC

Cez poznanie seba samého Vás prevediem pochopením, prečo stretávate „takých istých partnerov- ako cez kopirák“ a hlavne, ako si pritiahnuť toho správneho partnera do života, resp. ako si vyladiť vzťah s existujúcim partnerom.

Pohľad do horoskou/horoskopovej mandaly mi ako skúsenej astropsychologičke umožní za pár minút rozpoznať obraz vášho ideálneho partnera, spôsob prežívania, citového aj sexuálneho, traumy, zranenia, nádeje aj očakávania a následné projekcie spojené s partnerskými vzťahmi. A je teda možné zodpovedať otázku, kto je ten pravý muž pre vás a kedy ho stretnete? Áno, je a viac si povieme pri stretnutí na Superfeel, na ktoré sa veľmi teším.

AKO VNÍMAM VZŤAHY:

Som človek, a teda bytosť mnohovstvová a také sú aj moje vzťahy.  Žiť, znamená vstupovať do vzťahov. Vzťahy chápem ako zrkadlo. Vidieť sa v ňom neskreslene ma naučila astropsychologická symbolika. Ten pohľad sa mi nie vždy páčil.  Ale pochopiť, ako sa všetky moje vrstvy premietajú do každodenného bytia s ostatnými, mi pomohol rozvinúť schopnosť darovať druhému jeho samého. A tiež darovať mňa samu seba samej.


Po štúdiu psychológie na UK v Bratislave sa rozhodla spojiť svoju vášeň pre astrológiu, psychológiu a prácu s ľuďmi. Viac ako 14 rokov sprevádza skupiny a jednotlivcov na ceste sebapoznania cez konšteláciu planét v momente narodenia, psychologický pohľad na horoskop a potenciál v kontexte temperamentu a aktuálnej situácie.

„Pozerať sa na svet astrooptikou považujem za dar, o ktorý sa delím prostredníctvom astrowokshopov a konzultácií.“

Neustále sa v tejto oblasti vzdeláva v susednom Česku a poslanie vidí v pomoci ľudom pochopiť súvislosti dejov, vzťahov a postojov, ktoré sa nedejú náhodne.

MENEJ

Ako naozaj milovať a byť milovaný vo vzťahu

Nika Macinská

Rodinná poradkyňa

Milovať a byť milovaný vo vzťahu znie ako jednoduchá záležitosť. Vo väčšine prípadov to však nie je samozrejmosť. V našich vzťahoch veľmi často strádame. Jedným z najväčších problémov je nedostatok komunikácie zrozumiteľnej tej druhej strane. Lenže ako komunikovať svoje potreby tak, aby druhá strana pochopila a vedela, čo má robiť, keď často ani sami nevieme pomenovať to, čo naozaj potrebujeme?

VIAC

Pochopenie emocionálnych potrieb nám pomôže porozumieť sebe a tiež nám dá otvorený pohľad na potreby našich blízkych, s ktorými sme v vzťahoch. Dobré vzťahy nie sú samozrejmosťou. Potrebujú starostlivosť, aby mohli rásť a byť stále lepšie. Preto sa potrebujeme stále posúať vpred.

AKO VNÍMAM VZŤAHY:

Som presvedčená o tom, že je dôležité prejavovať lásku tomu druhému spôsobom, ktorému bude rozumieť a bude pre neho prijateľný. Nestačí, že ten druhý vie, že ho milujem, potrebuje to aj cítiť. Preto som sa do hĺbky zaoberala emocionálnymi potrebami človeka, ktorých napĺňanie je, podľa môjho názoru, základom dobre fungujúcich a harmonických vzťahov.


 Som mama. Osemnásobná. Okrem toho som manželka aj podnikateľka. V prvom rade som však žena.

Mám rada všetko krásne, rada počúvam aj rozprávam. Milujem, čo robím a robím, čo milujem.

Môj prvý článok o tom, ako vyzerá deň osemnásobnej mamy, si prečítalo vyše 18000 ľudí. Vtedy som sa definitívne rozhodla začať písať a odovzdávať svoje skúsenosti ďalej.

Na základe mojich mnohoročných skúseností som začala organizovať workshopy, poskytovať poradenstvo v oblasti vzťahov a napísala som knihu o emocionálnych potrebách detí. Mojou túžbou je odovzdávať svoje skúsenosti a pomáhať ľuďom žiť spokojnejší život vo vzťahoch, ktoré majú vo svojom okolí.

MENEJ

Emocionálna nevera kontra biochémia lásky

Janette Šimková

Životná a vzťahová koučka

Emocionálna nevera býva bez dôkazov, nepriznaná a neodhalená. Ľudia do nej skĺznu ľahko a nevinne. Polovica mojich klientov s ňou má skúsenosť. Ženy omnoho väčšmi znepokojuje, keď je ich partner citovo neverný, než keby mal sex mimo vzťah. Muži sú na citovú neveru svojich partneriek menej vnímaví.

VIAC

Zato väčšmi trpia funkčnou impotenciu, ktorá nemá nič spoločné s biológiou ich tela. Sú obeťami skratov v ich hlave. Rovnako ako ženy, akurát z iných dôvodov. Ako byť vo vzťahu verní, a zažívať slobodu aj vášeň?

AKO VNÍMAM VZŤAHY: 

Pre mňa je hodnota vzťahovosti kľúčová. Vďaka vzťahom žijem naplnený a zmysluplný život. Bez vzťahov by som nebola tou, ktorou som. Moje vzťahy – osobné aj pracovné, sú tým najlepším a najdôveryhodnejším obrazom toho, kto som a čo môžem ponúknuť.

Z pohľadu mojej profesionality sú vzťahy o elementárnej potrebe niekam patriť. Chceme vyzerať dobre v očiach druhých. Chceme byť prijatí takí, akí sme. Chceme byť bezvýhradne ľúbení… Vzťahy sa tak menia na pavučiny vzájomného pôsobenia, emócií a očakávaní, do ktorých sa zamotávame. Je to prirodzené, lebo vzťahy sú najkomplikovanejšie z našich potrieb. Sme totiž zložité bytosti a nemožno nás len tak zjednodušiť. My však môžeme zjednodušovať svoje správanie, aby sme boli autentickí a samými sebou. Ako koučka s tým ľuďom pomáham, aby milovali a žili celým srdcom, a zostali vo vzťahoch skutoční a v bezpečí.


Je priekopníčkou life koučingu na Slovensku s desaťročnou praxou a viac ako 2500 odkoučovanými hodinami. Je autorkou úspešného blogu, vystupuje ako rečníčka a spolupracuje s médiami.

Prácu berie ako poslanie so zodpovednosťou pomáhať ľuďom k úspechu podľa ich predstáv. Riadi sa krédom Galilea: „Nemôžete ľudí nič naučiť. Môžete im iba pomôcť objavovať všetko v nich samotných.

Zameriava sa na inovatívne prístupy vo vzdelávaní dospelých, kreuje workshopy venované sebarozvoju a sebazdokonaľovaniu tak pre biznis prostredie, ako aj pre verejnosť. Pôsobí ako guide v Nexteria Leadership Academy. Je členkou Európskej rady pre koučovanie a mentoring (EMCC). Vo vydavateľste Portál jej vyšla sebarozvojová kniha Žijte své lepší já.

MENEJ

Michelle-Mathieligh_spiker_duchovna-terapeutka

Spracovanie rodovej karmy a obmedzujúcich programov, ktoré nám rodičia odovzdali

Michelle Mattieligh

Lektorka, duchovná terapeutka a publicistka

Ako vytiahnúť na povrch zo svojho vnútra schopnosti, ktoré tam nosíme hlboko ukryté a často s nimi vôbec nepracujeme.  Naša spíkerka dodnes venuje základ pozornosti pochopeniu zmyslu života a nájdeniu svojho stredu v ňom, aby človek porozumel, prečo tu vôbec na Zemi je a čo je tu jeho úlohou dosiahnuť a zažiť. Ukazuje cestu ako dosiahnuť harmóniu, rovnováhu, šťastie, úspech, radosť, zdravie a silu.

VIAC


Vyštudovala žurnalistiku na FFUK v Bratislave, ktorú si priebežne dopĺňala štúdiom psychológie. Od konca základnej školy začala dávať svoje vnútorné pocity a myšlienky do slov a na strednej svojimi poviedkami vyhrávala v rôznych česko-slovenských literárnych súťažiach. Už počas strednej a vysokej školy sa jej široké poznávanie nekonečných hĺbok ľudskej osobnosti, odkazov starých vyspelých kultúr a skúmanie rôznych tajomstiev medzi nebom a zemou stalo zaujímavým koníčkom, ktorý prerástol postupne z osobného štúdia do jej článkov na stránky časopisov a novín, kde písala pod menom Michelle Zavarská.

Jeho prenášaním do praxe sa dopracovala k inému pohľadu na život, miesto človeka v ňom a na jeho dušu a ducha. Vytiahla tým na povrch zo svojho vnútra schopnosti, ktoré tam nosíme hlboko ukryté a často s nimi vôbec nepracujeme. Dodnes venuje základ pozornosti pochopeniu zmyslu života a nájdeniu svojho stredu v ňom, aby človek porozumel, prečo tu vôbec na Zemi je a čo je tu jeho úlohou dosiahnuť a zažiťUkazuje cestu ako dosiahnuť harmóniu, rovnováhu, šťastie, úspech, radosť, zdravie a silu.

MENEJ

Prevezmi zodpovednosť za svoj život

Bea Hlohovská

Etikoterapeutka, poradkyňa v oblasti zdravého životného štýlu

Vzťahy nie sú vždy také, ako sa na prvý pohľad zdajú. Odpoveďou je autentickosť. Ľudia často žijú vo vzťahoch, ktoré sa javia ako harmonické. Pár je zladený v opatere detí,vo fungovaní domácnosti, pravidelne navštevujú rodičov, majú stabilnú partiu priateľov, mnohí im závidia ich dokonalé partnerstvo.
A ” zrazu” jeden z nich prestane “fungovať”.

VIAC

Stratil sa zmysel všetkého, aj v práci prichádza pocit vyhorenia, to všetko sprevádzané depresiami, neprekonateľnou únavou. Ilúzie, v ktorých doteraz žili sa rozpadajú, prichádza stretnutie s realitou. Prichádza pravda!


Etikoterapeutka, poradkyňa v oblasti zdravého životného štýlu. Beata Hlohovská je absolventkou Pedagogickej fakulty v Banskej Bystrici. Do roku 2000 sa zaoberala pedagogickou činnosťou a intenzívnym poznávaním ľudového liečiteľstva, psychotroniky, numerológie, alternatívnej psychoterapie a poradenstvom v oblasti zdravého životného štýlu. Absolvovala špecializačné inovačné štúdium – Psychológia a sociológia, a špecializačné kvalifikačné štúdium – Psychológia a sociológia v Bratislave. Je absolventkou trojstupňového výcviku Rodinná dynamika, poradenstvo a psychoterapia a priebežného vzdelávania – Rozvíjanie emocionálnej inteligencie a komunikačných zručností použiteľných vo výchove, poradenstve a terapii. Na Vitae academia vo Zvolene získala akreditované Osvedčenie o absolvovaní kurzov: Výživa človeka, humánna výživa, trofológia a Liečivá výživa pri poruchách tráviacej sústavy u prof.Ing. Dušana Zachara, DrSc.

V roku 2000 získala post predsedníčky a štatutárnej zástupkyne OZ Vzájomnosť. V rokoch 2000 až 2010 pracovala vo funkcii riaditeľky Centra sociálnej prevencie v Topoľčanoch a Domova pre osamelých rodičov v Nemčiciach. Počas tohto obdobia sa intenzívne venovala individuálnej a skupinovej etikoterapii, špecializovala sa na oblasť domáceho násilia a drogových a iných závislostí. Na klinike alternatívnej medicíny Terra medica v Bratislave pôsobila od r.2009 do 2014 ako etikoterapeutka. Od r.2014 pod OZ Vzájomnosť v Bratislave a v Nemčiciach vykonáva poradenstvo zdravého životného štýlu a etikoterapiu.

MENEJ

Spiker_Lucia-Luzinska_zazitok-z-vlastneho-dychu

Zážitok z vlastného dychu

Lucia Lužinská

Jazzová speváčka, herečka a jogínka

Dych je pre nás samozrejmosťou, Je súcasťou nášho života do takej miery, že ho väčšinou ani nevnímame. Hoci dych je NIEČO, čo definuje náš začiatok aj koniec. Je to neustály kolobeh prelievajúcej sa energie príjmu a výdaja. Je to prúd, vďaka ktorému môže zaznieť náš hlas. Prináša život do každej bunky, vynáša von nepotrebné, zbavuje nás napätia. Vedomý dych transformuje, lieči, dokáže zázraky. S našim telom, mysľou, emóciami.

VIAC

Dovoľ si radosť z preciťovania dychu. Nechaj sa ním láskať, viesť, učiť, prekonávať  strach, zvládať bolesť, objavovať skraté zákutia svojej duše, vlož ho do svojich rozhodnutí, do svojej chódze, každého gesta, počúvaj ho a dovoť mu, nech ti prinesie do života ľahkosť. Cez zopár cvičení  a praktických ukážok začneme odkrývať silu, ktorá sa skrýva v našom dýchaní.


  Úspešná absolventka VŠMU na Kunst Universität Graz v odbore herectvo/jazzový spev. Venuje sa spevu, hudbe, joge a herectvu Je tiež absolventkou prvostupňového kvalifikačného stupňa inštruktora jogy v škole Yoga Vidya pod vedením Fredyho Ayisiho. Joge sa venuje desať rokov, z toho päť vedie hodiny pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Zúčastnila sa viacerých workshopov u zahraničných a slovenských lektorov aj u yogínskych majstrov z Indie ako napríklad Swami Achintyananda, či prednášok u budhistických lámov ako napríklad Lobsang Tulku Rimpoche.

Absolvovala hodiny meditácie, tiež meditačné sústredenie pod vedením majstra Ritodgateho. Rada na koncertoch experimentuje s hlasom a hľadá možnosti, ktoré ponúka. Poznatky zo všetkych sfér záujmu sa navzájom prelínajú, či už v jej speváckych a jogových workshopoch, alebo na tvorivých hudobných hodinách pre deti.

Je autorkou a realizátorkou úspešného projektu Jazz ide do školy. Vystúpila na summitoch Zážitkové vzdelávanie, kde predviedla iné formy vzdelávania a kreativity 2011, Umelecký hlas 2014, na ktorom viedla samostatný workshop pre lekársku vedeckú obec na tému Liečivá sila hlasu s prvkami jogy, či Prosperuj vďaka svojmu talentu 2017. Bola jednou z prednášajúcich na konferecii EDU DAY 2017, kde pedagógom MŠ predstavila koncept Hudba cez všetky zmysly. Bola tiež lektorkou hudobno-tvorivých dielní na AU v Banskej Bystrici a na FiF UK v Bratislave. Venuje sa aj poradenstvu pre manažérov a koučov, s ktorými pracuje na správnom držaní tela, dýchaní a posadení hasu. Pre deti vytvorila koncept vnímania hudby cez farby a rytmu pomocou grafických kartičiek, ktorý oslovuje aj dospelých.

Vedie kurzy kreatívnej hatha jogy pre malé skupiny. Sama sa venuje dennej praxi ashtanga jogy. Organizuje jogové pobyty a realizuje vlastný koncept vedenej meditácie- Liečivá sila hlasu. Stále aktívne vystupuje ako speváčka (naspievala a vydala tri cd- First Take, Uncovered a Zimná krajina) a herečka v divadle (hlavá rola-predstavenie Hana- Mestské divadlo Žilina) alebo TV. (Panelák, Rodinné príbehy, Kolonáda, Som mama II.,…) Je mamou dvoch dcér.

MENEJ

Každý sme princezná Diana!

Michal Brozman

Kouč a spisovateľ

Telo je zhluk svetla a farieb “slová pána Einsteina”. Čo tým myslel, to si vysvetlíme. V dátume narodenia je celý náš príbeh negatívnych programov podvedomia, ale možno ho zmeniť? Ako? Aký je rozdiel medzi klasickou numerológiou a medzi rečou čísiel? Podvedomie, strach, kde sa berú? Prečo ochorieme? Prečo si nerozumiem s partnerom? Ako zmeniť prístup k výchove detí? Prečo neviem zarobiť peniaze? Prečo sa mi nedarí pohnúť z miesta? Prečo sa mi deje v živote to, čo sa mi deje. Teším sa na vás na konferencií SUPERfeel.

VIAC

 

 V jeho 6 rokoch zomiera dedo na rakovinu pľúc a v tú dobu prehlasuje, že bude raz liečiť ľudí. Neskôr 20 rokov vrcholovo športoval a veľmi sa vzdialil sám sebe a svojmu sľubu. Zanecháva všetky činnosti a doslova sa vrhá do písania kníh. Je spustený obrovský proces transformácie. Z kníh sa stávajú bestsellery. V posledných rokoch intenzívne pracuje na novej schéme uzdravovania a prístupu ku “chorobe”. Objavuje v sebe obrovský dar porozumenia číslam, ktorý mu umožňuje zdôvodniť ľudské správanie, vznik chorôb v tele a zlého prístupu rodičov k deťom. Začína napĺňať vetu, ktorú povedal vo svojich 6 rokoch, že bude raz liečiť. Teraz túto vetu mení na “uzdravovať” ľudí a všetko podstatné vkladá do Knihy s názvom “Každý sme princezná Diana”, skutočné príbehy chorôb ľudí z ich dátumu narodenia.

MENEJ

PANELOVÉ DISKUSIE

Žena ako tvoriteľka vzťahov medzi mužom a deťmi

Vraví sa, že za všetkým hľadaj ženu. A je to tak! Preto si v tomto paneli rozoberieme dôležitosť pomyselného mostu v rodine, ktorý dokáže “postaviť” iba žena-matka. Je tvoriteľka vzťahov medzi deťmi, otcom a ostatnými členmi v rodine. Výrazne ovplyvňuje celú rodinnú konštaláciu a preto je viac ako nevyhnutné, aby najprv poznala samú seba.

Ivica Jusková

modelka a majiteľka obchodu Slávica

Prežíva obdobie, keď si viac uvedomuje sama seba. Verejnosť ju spoznala ako modelku a Miss Slovensko, aktuálne sa však venuje v prvom rade svojim dvom synom, popri materských povinnostiach vedie dizajnový obchod slávica a intenzívnejšie spoznáva vlastnú dušu.

Kristina-Cambalova_panelova-diskusia

Kristína Čambalová

výkonná riaditeľka PR agentúry Kharisma

Vždy dobre naladená, energická a kreatívna. Začínala na strane médií, postupne prešla na stranu klienta a dnes vedie úspešnú agentúru, ktorá už 10 rokov cez pozitívne PR pomáha značkám rásť. Invenčnými a premyslenými komunikačnými stratégiami zastupuje klientov v oblastiach realít, lifestylu, technológií, módy, FMCG a zastrešuje produktové, korporátne, digitálne i personálne PR. Je stále v pohybe, sleduje nové trendy, vychutnáva si kvalitné jedlo a miluje svoju rodinu a cestovanie.

Denisa Lipovská

reprezentantka vo fitness a podnikateľka

Denisa Lipovska, bývalá reprezentantka vo fitness a Majsterka Európy, aktuálne však najmä mama dvoch malých detí Adelky a Dariusa ale aj podnikateľka a majiteľka nového detského centra v Bratislave –  HappyBee. Vlastnými rukami vytvorila miesto kde sa jej láska k pohybu a láska k deťom spoločne pretavili do projektu ktorý sa aktívne venuje pohybovému a zmyslovému rozvoju detičiek od útleho veku, rôznym kreatívnym aktivitám pre deti a spoločenským akciám pre celé rodiny.

VIAC

Okrem toho sa venuje aj svojej influencerskej aktivite a prostredníctvom svojich sociálnych sietí inšpiruje, informuje a povzbudzuje maminky ako sa po pôrode dostať do formy, ako sa zdravo stravovať a ako byť v psychickej pohode a ako zosúladiť svoje podnikanie a svoje záujmy s deťmi a rodinou.

MENEJ

Vplyv vzťahov na energiu nášho fyzického tela

Celý náš život ovplyvňujú vzťahy. Od dňa nášho narodenia sme v kontakte s ľudmi. Najprv to sú rodinné väzby, neskôr kamarátske a potom partnerské. Čo ak ale tieto vzťahy nie sú založené na autentickosti a ako nám emócie vďaka nim prežívané dokážu vplývať na fyzické zdravie? O tom sa porozprávame aj na SUPERfeel

MuDr. Ivana Jakabovičová

Lekárka

Vyštudovala  1.LF UK v Prahe, odbor všeobecná medicína. V rámci štúdia absolvovala ročnú stáž v Nemecku a následne skoro 6 rokov pracovala ako klasická lekárka v nemocnici v Českej republike. Postupne jej začalo dochádzať, že liečiť ľudí klasickou západnou medicínou jej nedáva úplne zmysel, pretože táto medicína ešte donedávna  oddeľovala myseľ od tela. Dnes už je to našťastie inak a práve medicínu, ktorá akceptuje psychosomatiku, sa snaží praktikovať.

Nina-Menkynova_panelova-diskusia-superfeel

Nina Menkynová

Koučka, terapeutka, lektorka, učiteľka yogy

Nina sa pod vlastnou značkou “Nina Menkynová” zameriava najmä na terapeutickú prácu, individuálny koučing, ale aj na tímový rozvoj a nadstavbové tréningy mäkkých zručností.  Ako psychologicky orientovaný terapeut sa orientuje na osobný rozvoj, vzťahové a rodinné záležitosti, facilitáciu konfliktov a profesionálny sprievod pri procesoch osobnej transformácie.

VIAC

Zároveň už vyše 10 rokov učí yogu podľa systémov Iyengar školy a tradičnej Ashtanga vinyasa yogy. Z pohľadu jej športovej minulosti je Nina bývalá aktívna pretekárka a členka reprezentačného tímu Slovenska v modernej gymnastike, neskôr trénerka, choreografka a certifikovaná rozhodkyňa.

Často vo svojej súčasnej praxi prepája práve yogu a terapiu a dosahuje vynikajúce výsledky v zmenách stereotypov, ktoré brzdia v posune hraníc mysle. Výrazne sa zameriava na prácu s dychom a poznanie možností, nevyužitých kapacít a múdrosti tela. Yogu v kombinácii s osobným rozvojom klientov Nina vníma ako synergickú a nesmierne inšpiratívnu cestu.

MENEJ

Superfeel_mystery-spiker

Ďalšiu hostku vám predstavíme čoskoro

Aký postoj zaujať ku vzťahom dnešnej sociálnej doby?

Superfeel_mystery-spiker

Hosťku vám predstavíme čoskoro

Tamara-Tami-Goncarova_panelova-diskusia

Tamara TAMI Gončárová

Social media marketérka

TAMI je social media marketérka so špecializáciou na strategickú komunikáciu na Instagrame.

Sprevádza ľudí, podnikateľov a osobnosti optimálnou komunikáciou na Instagrame, aby neprichádzali o súkromie, energiu a peniaze. “Vy nepotrebujete Instagram, ale Váš biznis áno”

Patricia-Vittek_panelova-diskusia

Patrícia Vittek

Podnikateľka

Žena, ktorá v tichosti stojí za marketingom niekoľkých projektov ako Vittek Camp, sieť prevádzok Belgických wafiel,Wasp12B,Alien&Angels,Arte Fashion Showroom a spoločností ktorè sú jej vdačnè aj bez toho, aby ich musela kričat do sveta. Miluje byť v roli „start up“ osoby, ako aj v roli matky dvoch krásnych dcér. Už 8 rokov vedie prvý, rodinný už spomínaný Vittek Camp pre futbalovo a športovo nadané deti a v tichosti bez nároku na odmenu pomáha a pracuje pre OZ Dom nádeje v Martine.  

VIAC

Ako prvá priniesla na Slovensko nový šport FOOTDARTS. Založila s ním aj historicky prvý detský footgolfový camp na svete, za čo získala medzinárodné uznanie. Podarilo sa jej dva ich najväčšie talenty zo Slovenska dostať na týždenný pobyt akademie FC BARCELONA. Toto leto si vďaka nej po prvý-krát futbalisti zahrali GLOBALL turnaj, novinku ktorú opäť priniesla na Slovensko práve ona.

Tri roky bola najmladšou vydavateľkou časopisu OK! Magazín Slovensko. Bola to velmi tvrdá no skvelá skúsenosť a mediálny škola, ktorú mohla takto „ bez titulu“ vyštudovať . Už piaty rok aplikuje všetky doteraz nadobudnuté skúsenosti do svojej reality, a to v mnohých rolách ako žena, matka, stále manželka, mediálne známa osoba, podnikateľka a v neposlednom rade speváčka, ktorou od svojho víťazstva na GRAMMY pred 19-timi rokmi, vo svojej duši nikdy neprestala byť. Ak pôjde všetko podľa plánu, tak svoju cestu životom prinesie už budúci rok vo svojej prvej knihe, ktorú pokrstí práve skladbou z pripravovanèho albumu 2020.

MENEJ

Vstupenky PREDPREDAJ

SUPERfeel BASIC

30€
30€
 • Miesto: Austria Trend Hotel, Bratislava
 • Dátum: 17.10.2019
 • vstup na všetky prednášky
 • darčeková taška
 • coffee break

SUPERfeel VIP

40€
40€
 • Miesto: Austria Trend Hotel, Bratislava
 • Dátum: 17.10.2019
 • vstup na všetky prednášky
 • VIP sedenie v prvých radách
 • coffee break a občerstvenie
 • VIP darčeková taška

* Cena vstupeniek je platná len pre prvých 50 kusov. 

GENERÁLNY PARTNER

Sme audítorská a účtovnícka spoločnosť poskytujúca širokú škálu ekonomických služieb

HLAVNÝ PRODUKTOVÝ PARTNER

MEDIÁLNI PARTNERI

Ďakujeme všetkým našim partnerom, ktorí nám pomáhajú pri tvorení a rozširovaní poslania projektu SUPERfeel konferencia.

PARTNERI

PROGRAM

Už čoskoro

SUPERfeel podporuje občianske združenie Porážka.sk

Príbeh o tom, ako som chcela byť advokátkou – právnikom, ale stala som sa advokátom ľudí, ktorí utrpeli porážku.

Volám sa Alžbeta Husarovič, som predsedom občianskeho združenia Porážka.sk, ktoré pomáha ľuďom po porážke, keď som mala 28 rokov, utrpela som mozgovú mŕtvicu s následkami 99% afázia, agrafia a alexia, nehybnosť pravej polovice tela, strata krátkodobej pamäte.

Poviem Vám príbeh, ktorý som zažila na vlastnej koži. 9.11.2011 som ako advokátsky koncipient v práci pocítila veľkú únavu. Sadla som si k počítaču, kde som mala rozrobenú prácu. Ale nedokázala som ani kliknúť myšou. Rozhodla som sa preto, že najlepšie urobím, keď si ľahnem do postele a celú „únavu“ vyležím. Bola som v 10tom týždni tehotenstva, tak som všetku únavu pripisovala tomu. Bolo asi 12 hodín, teda čas obeda, a ja som sa bez slova zdvihla od stola (hanbila som sa rozprávať, nebola som si istá, čo zo mňa vyjde), a išla som k autu. Pravé koleno sa mi už podlamovalo, no cez frekventovanú cestu som ešte prešla.

VIAC

Bola som natoľko dezorientovaná, že som, Bohu vďaka, už nemohla nájsť v kabelke ani kľúče od auta. Rozhodla som sa preto zavolať manželovi, nech ma domov odvezie. Telefón som našla, a manžela mala na predvoľbe. Keď som mu zatelefonovala, už som nevedela rozprávať, len som niečo zahuhňala do telefónu. Manžel, nakoľko je z lekárskej rodiny, hneď vedel, že sa so mnou niečo deje. Povedal mi, aby som ho počkala tam, kde som, o 2 minúty bol už pri mne, nasadil ma do auta a odviezol na centrálny príjem do nemocnice na Kramároch (UNB Kramáre, Bratislava). Keď sme dorazili na centrálny príjem, manžel ma preniesol na rukách dovnútra, kde sa o mňa už postarali lekári. Nebudem vás zaťažovať detailmi z nemocnice (nájdete ich na mojej stránke porazka.sk). Ale nakoľko bol môj mozog ešte (relatívne ) mladý, bol schopný celkom rýchlej regenerácie. Každý deň bol lepší a lepší. Na tretí týždeň som už bola schopná zatelefonovať manželovi, ktorý sa z toho veľmi tešil. (Podľa mňa mu aj slzy vyhŕkli.)
Musím povedať, že v nemocnici to zvládli výborne. Je tam skvelý tím odborníkov, ktorý sa o mňa postaral. Od logopedičiek, cez neurológov a zdravotné sestry. Strava v nemocnici bola tiež výborná, pretože každé ráno mi môj manžel nosil raňajky, a obed a večeru mi pripravovala a do nemocnice nosila moja milovaná mamička
Ďakujem obom, že sa o mňa starali. Po príchode domov som mala ešte veľké medzery, moja reč bola ešte stále nedobrá a ani končatiny mi nefungovali tak, ako mali. Preto som sa dohodla s logopedičkou, že ma bude učiť doma. Chodila k nám 7x do týždňa na jednu hodinu počas celého roka. Bola skvelá, naučila ma toho naozaj veľa a po čase sa z nás stali kamarátky. Dávala mi úlohy, ktoré rozvíjali každú jednu časť mozgu. Od porekadiel, cez prirovnania, úlohy na krátkodobú pamäť, nútila ma spievať, hovoriť ako malé dieťa, jedným slovom, mala so mnou najťažšiu prácu. Ale ustála som ju, a možno aj vďaka nej, som sa rozhodla pomáhať ľuďom, ako som bola, a aj som, ja sama.
Na záver
Najpodstatnejšie na stave pacienta po cievnej mozgovej príhode je, aby on sám sa chcel „vrátiť“ do života ako takého. Ja chcem ľudí Motivovať, aby mali chuť na sebe pracovať, a to po psychickej aj fyzickej stránke.
Zdravotné poisťovne preplácajú iba 45 min týždenne logopédie a asi 2 – 3 týždne rehabilitácie. To je naozaj veľmi málo. Preto sa ja, teda Občianske združenie Porážka.sk, rozhodla pomáhať ľuďom po cievnych mozgových príhodách a to skupinovej logopédie alebo rehabilitácie.

MENEJ

ARCHÍV

Aby Vám už nikdy nič neuniklo!

Rada by si viedla svoj vlastný klub SUPERladies aj v tvojom meste?

mapa

OBCHODNÉ PODMIENKY

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV A GDPR

NA STIAHNUTIE

NAPÍŠTE NÁM

Created and Designed by Anton Trnka 2018

Log in with your credentials

Forgot your details?