Meno: Veronika Vágner Husárová
Povolanie: Miss Slovensko 2017
Motto: Všetko čo v živote chceš, je na opačnej strane strachu

husarova

BIO: Od svojich šiestich rokov som sa profesionálne venovala spoločenskému tancu, vďaka čomu som sa dostala aj k modelingu. V roku 2007 som vyhrala súťaž Miss Slovensko a zúčastnila sa svetového finále v Číne. Moje skúsenosti s tancom som zužitkovala v rámci televízneho projektu Let´s Dance, kde som vystupovala ako profesionálna tanečnica.

Precestovala som mnohé krajiny, napríklad Čínu, Indiu, Turecko či rôzne európske destinácie. Úspešne som absolvovala štúdium práva, ale pracovne sa už sedem rokov venujem marketingu. Pracujem pre magazín Milliard Sun a momentálne realizujem eventy a vernisáže v galérii Savoy Gallery hotela Carlton. Svoju prácu mám veľmi rada a venujem sa jej s ešte väčším nasadením a energiou

Po narodení syna Alexa môj život nabral úplne iný rytmus. Okrem pracovných povinností tak pribudla ďalšia, ale o to krajšia. Syn dodal môjmu životu tú správnu iskru. Dnes si uvedomujem silu prítomného okamihu a tak všetko čo robím, sa snažím robiť naplno. Uvedomujem si, že čas je veľmi vzácna veličina.

Preto si vychutnávam každý moment, aj keď nie vždy je naplnený smiechom a radosťou. Zo všetkého sa však dá vyťažiť sila, ktorú potrebujeme.

Created and Designed by Anton Trnka 2018

Log in with your credentials

Forgot your details?