Meno: Lucia “Lucid” Sládečková
Povolanie: Top Vizážistka

lucid

BIO: Lucia Sládečková už na strednej škole podľahla láske k líčeniu keď maľovala svoje spolubývajúce na internáte. Z vreckového tak namiesto jedla si väčšinou kupovala šminky. Lucia vyštudovala fakultu politológie a medzinárodných vzťahov, no ani popri zamestnaní v medicínskej sfére sa nevedela vzdať vášne k líčeniu a urobila si profesionálny kurz líčenia v Prahe, kde vtedy pôsobila.

Poznáme ju pod svojou značkou Lucid Style ako make-up artist, hair stylist. Lucia sa preslávila vďaka účinkovaniu v relácii TV Joj – Nákupné maniačky a premenami, ktoré vytvárala na klientkách. Húževnatosť, pevná vôľa a jej veselá povaha ju sprevádzajú 4 roky v tomto biznise.

Lucia miluje Pin-Up Rockabilly štýl, ktoré sú pre ňu charakteristické a vždy je otvorená spolupráci na projektoch v tomto duchu.

Jej úspechom je obsadenosť a spolupráce s hercami, hudobníkmi, jej ateliér navštevujú rôzne známe tváre. Spolupracuje na rôznych projektoch celoslovenského rozmeru, ako napríklad reklamy, photoshootingy, videoklipy a iné. Je ambasádorkou viacerých značiek: nórska športová značka Karitraa, kávový peelling Mark Scrub, kozmetickej značky NYX.. spolupráce udržiava s ďalšími značkami, napríklad Cetaphil, Alo Diamonds, Teta drogérie, Oriflame. Otvárala kozmetickú značku H&M, jej tvár ste mohli vidieť na projektoch značky Bioderma a mnoho ďalších.. S líčením bola aj v zahraničí s projektom BIG NAMES a následnou spoluprácou v Československo má talent. Skrášľuje dámy na obrazovkách, najmä v projektoch pri odovzdávaní cien Krištálové Krídlo. Stala sa stárou projektu Bierfest 2014, účinkovala vo videoklipoch Massriot, Kontrafakt, Celeste Buckingham, Dominika Mirgová, Slow Flow, Hrana, 4D. Spolupracovala na photoshootingu so zahraničnými umelcami – fotografmi Matthew Dols (Dubai), Dennis Bertram.. Líčila projekt Playmate of the Year 2014 pre Južnú Afriku.

Created and Designed by Anton Trnka 2018

Log in with your credentials

Forgot your details?