Meno: Zuzana Zeman
Povolanie: Návrhárka šperkov
Životné motto: “To handle yourself, use your head; to handle others, use your heart.”  Eleanor Roosevelt

YH1P5372

Životná filozofia: Častokrát som si kládla otázku ako žiť vyrovnaný život, a snažila sa o dosiahnutie nejakej rovnováhy. Rovnováha je rovnaké rozloženie rôznych elementov do podobných proporcií. Ale to nie je vždy úplne jednoduché dosiahnuť. V mojom živote mám na prvom mieste tri veci: rodina, priatelia a práca.

Myslím si, že nie je správne naháňať sa za prácou za cenu odsúvania života na druhú koľaj. Skôr či neskôr nás to dobehne. Ja trávim každý deň inak. Niekedy viac pracujem, inokedy sa venujem celý deň synovi a niektoré dni mám potrebu tráviť viac času s priateľmi. Takéto nastavenie ma naplňuje a v ňom som našla svoju rovnováhu. Harmóniu v mojom živote.

BIO: Po štúdiu na FMUK a následne aj na univerzite vo francúzskom Lyone začala Zuzana nadobúdať pracovné skúsenosti v zahraničí. V marketingu sa cítila ako ryba vo vode, a aj kariéru si plánovala takým smerom. Prostredníctvom manželovej rodiny bola však vtiahnutá do sveta šperku. Fascinácia z drahých kameňov a zvedavosť ju priviedli k ďalším štúdiám. Tentokrát do GIA, aby sa naučila o diamantoch a drahokamoch. “Z vášnivej záľuby sa postupne stalo moje povolanie, v duchu rodinnej francúzskej tradície.” Dnes Zuzana navrhuje šperky pre klientov pod vlastnou značkou, priamo z jej bratislavského salóna.

Created and Designed by Anton Trnka 2018

Log in with your credentials

Forgot your details?