Meno: Bc. Natália Selveková, MBA
Povolanie: Riaditeľka kliniky ENVY
Motto: Innovate or die

IMG_7233

Filozofia: Som manažérkou kliniky s niekoľkými pobočkami na Slovensku a môj pracovný život je dynamický v každom ohľade. Veľa cestujem, multitaskujem, komunikujem. Dovolím si skromne povedať, že v našej firme máme všetko rozumne podelené, vládne u nás poriadok a každý sa môže plne sústrediť na svoju prácu, vykonávať ju na maximum, lebo vie, kde čo nájde, na koho sa obrátiť v prípade tej-ktorej otázky. Lekár lieči a nevenuje sa marketingu, recepčná vyniká v klientskom servise, zdravotná sestra zase vo svojej špecializácii. Ja som práve tá, ktorej úloha je to všetko riadiť, zavádzať vylepšenia, robiť strategické kroky a rozhodnutia vďaka ktorým budeme neustále napredovať a rásť. V pozícii multitáskera sa cítim dobre, a verím, že som v nej aj dobrá. Táto moja silná stránka mi pomáha zvládať dynamickosť nášho biznisu a relatívne svižne reagovať na všetko, čo so sebou prináša. Popri celom tomto pracovnom kolotoči som však v prvom rade mamou mojej 12 ročnej dcére. Okolo nej sa točí môj program aj kalendár. Skrátka, aj ja mám svoju šéfku 🙂

Bio: Už ako tínedžerka som pomáhala vo firme mojich rodičov. Považujem to za nezaplatiteľnú skúsenosť v klientskom servise. Vyštudovala som podnikový manažment v Bratislave a MBA mám v odbore riadenie zdravotníckych zariadení, ktorý som študovala v Prahe. Ako som spomínala, v ENVY každý robí to, čo vie najlepšie.

Vznik kliniky ENVY
Predstavu o súkromnej klinike som mala už dávno. Spolu s kolegami sme ju postupne pretavili do skutočnosti a neustále sa snažíme o jej zdokonaľovanie. Z malého salónu v Košiciach, ktorý vznikol pred desiatimi rokmi, máme dnes sedem pobočiek v piatich slovenských mestách a pracujeme aj na rozšírení za hranice. Vyvinuli sme vlastný koncept ošetrovania pokožky ENVY THERAPY®, ktorý je základom našej frančízy a predstavuje kombináciu špičkových produktov na domáce ošetrovanie pleti, kozmetických ošetrení a medicínskych mezoterapií. Trojúrovňový systém môžu adaptovať dermacentrá, estetické a kozmetické centrá.

Created and Designed by Anton Trnka 2018

Log in with your credentials

Forgot your details?