img_273828 (1)

Ľudia zabudnú, čo ste povedali, ľudia zabudnú, čo ste spravili, ale nikdy nezabudnú, ako sa pri vás cítili!

Maya Angelou

SF - fareb

Inšpiratívna, ženská konferencia!

Si žena a miluješ sebarozvoj? Tak sa pridaj na celodennú jazdu, ktorá ťa nielen namotivuje, ale aj pozdvihne na duchu! SUPERfeel je konferencia PRE KAŽDÚ ŽENU bez ohľadu na vek, status a pracovné zameranie. Program nabitý všetkými témami, týkajúcich sa tela – mysle – i ducha. Začni si život tvoriť s nami na SUPERfeel konferencií.

Vstupenky

SUPERfeel BASIC

39€
39€
 • Miesto: Bratislava
 • Dátum: 19.10.2018
 • vstup na všetky prednášky
 • darčeková taška
 • ONLINE PREDAJ VSTUPENIEK JE UKONČENÝ

SUPERfeel VIP

59€
59€
 • Miesto: Bratislava
 • Dátum: 19.10.2018
 • vstup na všetky prednášky
 • VIP sedenie v prvých radách
 • coffee break a občerstvenie
 • VIP darčeková taška
 • ONLINE PREDAJ VSTUPENIEK JE UKONČENÝ

* Cena vstupeniek kupovaných na mieste pred začiatkom konferencie bude 45€ BASIC Vstupenka a 65€ VIP Vstupenka.

PANELOVÉ DISKUSIE

Zladenie rolí matky a podnikateľky

Martina Krnáč Valková
Modelka a zakladateľka Lulubee

IMG_7233

Natália Selveková
Riaditeľka kliniky ENVY

Zuzana Zeman
Návrhárka šperkov

Materstvo a pôrod modernej ženy a rôzne pohľady naň

Veronika Kopecká
Zakladateľka extatického pôrodu

Katarína Rašlová
Gynekologička

Eva Staroň
Lektorka tehotenskej a popôrodnej jogy, dula a laktačná poradkyňa

Trendy v stravovaní a ako si vybrať ten správny

Mirka Luberdová
Výživový poradca

smiskova

Eva Smíšková
Lekárka – všeobecná, internistka

Želmíra Komorechová
Majiteľka a konateľka spoločnosti Kompava spol. s.r.o.

Kult ženskej krásy v 21. storočí

Lucia “Lucid” Sládečková
Top Vizážistka

Jana Pištejová
Módna návrhárka

Veronika Vágner Husárová
Miss Slovensko 2017

SPÍKRI 2018

MUDr. Jarmila Klímová

Životné cykly v psychosomatike

Každý človek sa mení a vyvíja po celú dobu svojho života. Nikdy nie sme hotovou bytosťou. Všetci kráčame v podobných vývojových cykloch, často však si toho ani nie sme vedomí. A tak sa čudujeme, čo nás to v živote stretáva. Pochopenie zákonitostí vývoja ľudskej bytosti je veľkým uľahčením na ceste životom. Sme potom ďaleko lepšie schopní a ochotní čeliť výzvam, ktoré stretávame. Do tohto poznania patria aj mnohé choroby, pre ktoré západná medicína nemá vysvetlenie.

Monika Stehlíková

Odhaľte tajomstvo reči tela a staňte sa kráľovnou v každej situácií

Vyzretá, kultivovaná a charizmatická žena, ktorá zvedomila reč tela na Slovensku. Je zakladateľkou spoločnosti BodyTalks (www.bodytalks.sk). Je výraznou osobnosťou, podnikateľkou, konzultantkou, mentorkou, mamou a manželkou. Viac ako 20 rokov prepája svoju vášeň pre tanec, vitalitu, živosť so svojou odbornosťou psychologičky, psychoterapeutky a pohybovej analytičky. Vytvorila unikátnu metodiku Vedomá reč tela, v ktorej je základom vedomá práca s pohybom. Spolupracuje s časopismi Forbes, HN-online, Zisk, Fit štýl, Harmónia, Fitshaker a mnohými ďalšími, objavuje sa na televíznej obrazovke Markízy a RTVS ako odborníčka na reč tela.

MUDr. Renáta Gorthová - praktický lekár

Tradične / netradične o liečbe bežných ochorení v ambulancii praktického lekára.

Príbeh značky Benedictus sa začal písať v ambulancii praktickej lekárky MUDr. Renáty Gorthovej v Bratislave. Jej poznatky z ambulantnej praxe, predovšetkým preukázateľný nárast chronických ochorení, ju priviedli na myšlienku hľadať netradičný spôsob liečby tradičných ochorení. Za ostatných 70. rokov sa preukázalo, že bežné resp. chemické lieky nie sú všeliekmi, skôr naopak pri nadmernom užívaní organizmu viac škodia ako prospievajú. Jediná správna cesta k uzdraveniu pacienta je návrat k prírode a k liečivým bylinkám, ktorých blahodárne účinky poznali a hojne využívali už naši predkovia. Práve tu sa zrodila myšlienka vytvoriť jedinečnú radu prírodných kvapiek Benedictus vyrobených na báze prírodných extraktov – esenciálnych olejov z liečivých bylín. Ich miešanie na základe unikátnych receptúr vytvorilo zmesi vhodné na použitie pri bežných typoch ochorení ako sú kašeľ, trávenie, alergie, plesne či znížená imunita.

VIAC

· tradične/netradične o príčinách a liečbe bežných ochorení – nádcha, chrípka, kašeľ, oslabená imunita

· príčiny civilizačných ochorení 21. storočia – nárast potravinových intolerancií a plesňových ochorení .

· dlhodobé enviromentálne vplyvy a zmena životného štýlu ich vplyv na náš zdravotný stav.

· 100% prírodné  kvapky Benedictus – ako vznikli a čím sú unikátne

MENEJ

Janette Šimková - life kouč

Prečo sa ženy rozvádzajú a muži zahýbajú

Je priekopníčkou life koučingu na Slovensku s desaťročnou praxou a viac ako 2500 odkoučovanými hodinami. Je autorkou úspešného blogu, vystupuje ako rečníčka a spolupracuje s médiami. Vo vydavateľste Portál jej v roku 2017 vyšla motivačná sebarozvojová kniha Žijte své lepší já. Zameriava sa na inovatívne prístupy vo vzdelávaní dospelých, kreuje workshopy venované sebarozvoju a sebazdokonaľovaniu tak pre biznis prostredie, ako aj pre verejnosť. Dobrovoľníči v klube seniorov Pohoda v Stupave a pôsobí ako guide v Nexteria Leadership Academy. Je členkou Európskej rady pre koučovanie a mentoring (EMCC).

VIAC

Keď som sa pred desiatimi rokmi po materskej dovolenke rozhodla, že idem „zachraňovať“ svet, prišlo na to, že musím byť samostatne zárobkovo činná osoba. Desilo ma to, ale túžba pôsobiť v pomáhajúcej profesii bola silnejšia. A keďže som mala vlastné naivné predstavy, ako na to, potrebovala som vlastnú prax. Boli chvíle, kedy ma prepadli pochybnosti, či sa mi to podarí, ale vášeň pre službu druhým ma podržala. Som vďačná za všetko, čo ma na mojej pozoruhodnej profesijnej aj ľudskej ceste postretalo. Mnohé z toho, čo som sa naučila a čo ma naučili ľudia, ktorí mi prišli do života, sa ocitlo v mojej knihe zamyslení Žijte své lepší já. Žijem svoje lepšie ja – hrdo sa k tomu hlásim – naučila som sa život zbožňovať a radovať sa z neho.

Som koučka, motivátorka, rečníčka, lektorka, mentorka, blogerka, sprievodkyňa, podporovateľka, tvorkyňa, dobrovoľníčka, idealistka, pozitivistka, manželka, matka, dcéra, sestra, priateľka, knihomoľka, bežkyňa… a milujem všetky svoje role. Naučili ma byť sama sebou.

MENEJ

MUDr. Mikuláš Štefan

Odpustenie a jeho vplyv na zdravie

Narodil sa a vyrastal na Slovensku. Na Karlovej univerzite v Prahe vyštudoval medicínu. Po absolvovaní pôsobil ako detský lekár. Od detstva sa venuje alternatívnej liečbe, na ktorú využíva svoje výnimočné vrodené schopnosti. V súčasnosti má súkromnú prax vo Viedni. Svoje poznatky a vedomosti odovzdáva na ezoterických kongresoch liečiteľom z celého sveta. Vlastné liečiteľské schopnosti si začal uvedomovať v útlom detstve, už v škôlke pomáhal deťom zastaviť krvácanie a potlačiť bolesť. Postupne, časom svojim schopnostiam porozumel a  naučil sa ich ovládať.

Zdenka Havettová

Mýty a fakty o stravovaní

Zdenka odovzdáva svoje skúsenosti z Akademie tradiční čínské medicíny a Holistickej školy výživy ľuďom, ktorí potrebujú schudnúť, udržať alebo pribrať na hmotnosti. Vďaka množstvu odborných kurzov a sústavnému vzdelávaniu sa pomáha aj klientom s ochoreniami ako sú vysoký krvný tlak, diabetes II. stupňa, celiakia, histamínová intolerancia alebo DNA. O svoje vedomosti sa delí pri lektorovaní kurzov poradenstva zdravej výživy a seminárov o zdravom stravovaní. Medzi jej častých klientov patria ľudia trpiaci tráviacimi ťažkosťami, nafukovaním, zápchou, hnačkou, refluxom, alergiami. Svojim klientom pomáha predchádzať ochoreniam vyplývajúcim zo zlej výživy a výkyvom hmotnosti. Vďaka tomu majú viacej energie a cítia sa fit.

HLAVNÝ PRODUKTOVÝ PARTNER

MEDIÁLNI PARTNERI

Ďakujeme všetkým našim partnerom, ktorí nám pomáhajú pri tvorení a rozširovaní poslania projektu SUPERfeel konferencia.

final _logo_mata_zhrubsene-01 - kópia

PARTNERI

SUPERfeel podporuje občianske združenie Porážka.sk

Príbeh o tom, ako som chcela byť advokátkou – právnikom, ale stala som sa advokátom ľudí, ktorí utrpeli porážku.

Volám sa Alžbeta Husarovič, som predsedom občianskeho združenia Porážka.sk, ktoré pomáha ľuďom po porážke, keď som mala 28 rokov, utrpela som mozgovú mŕtvicu s následkami 99% afázia, agrafia a alexia, nehybnosť pravej polovice tela, strata krátkodobej pamäte.

Poviem Vám príbeh, ktorý som zažila na vlastnej koži. 9.11.2011 som ako advokátsky koncipient v práci pocítila veľkú únavu. Sadla som si k počítaču, kde som mala rozrobenú prácu. Ale nedokázala som ani kliknúť myšou. Rozhodla som sa preto, že najlepšie urobím, keď si ľahnem do postele a celú „únavu“ vyležím. Bola som v 10tom týždni tehotenstva, tak som všetku únavu pripisovala tomu. Bolo asi 12 hodín, teda čas obeda, a ja som sa bez slova zdvihla od stola (hanbila som sa rozprávať, nebola som si istá, čo zo mňa vyjde), a išla som k autu. Pravé koleno sa mi už podlamovalo, no cez frekventovanú cestu som ešte prešla.

VIAC

Bola som natoľko dezorientovaná, že som, Bohu vďaka, už nemohla nájsť v kabelke ani kľúče od auta. Rozhodla som sa preto zavolať manželovi, nech ma domov odvezie. Telefón som našla, a manžela mala na predvoľbe. Keď som mu zatelefonovala, už som nevedela rozprávať, len som niečo zahuhňala do telefónu. Manžel, nakoľko je z lekárskej rodiny, hneď vedel, že sa so mnou niečo deje. Povedal mi, aby som ho počkala tam, kde som, o 2 minúty bol už pri mne, nasadil ma do auta a odviezol na centrálny príjem do nemocnice na Kramároch (UNB Kramáre, Bratislava). Keď sme dorazili na centrálny príjem, manžel ma preniesol na rukách dovnútra, kde sa o mňa už postarali lekári. Nebudem vás zaťažovať detailmi z nemocnice (nájdete ich na mojej stránke porazka.sk). Ale nakoľko bol môj mozog ešte (relatívne ) mladý, bol schopný celkom rýchlej regenerácie. Každý deň bol lepší a lepší. Na tretí týždeň som už bola schopná zatelefonovať manželovi, ktorý sa z toho veľmi tešil. (Podľa mňa mu aj slzy vyhŕkli.)
Musím povedať, že v nemocnici to zvládli výborne. Je tam skvelý tím odborníkov, ktorý sa o mňa postaral. Od logopedičiek, cez neurológov a zdravotné sestry. Strava v nemocnici bola tiež výborná, pretože každé ráno mi môj manžel nosil raňajky, a obed a večeru mi pripravovala a do nemocnice nosila moja milovaná mamička
Ďakujem obom, že sa o mňa starali. Po príchode domov som mala ešte veľké medzery, moja reč bola ešte stále nedobrá a ani končatiny mi nefungovali tak, ako mali. Preto som sa dohodla s logopedičkou, že ma bude učiť doma. Chodila k nám 7x do týždňa na jednu hodinu počas celého roka. Bola skvelá, naučila ma toho naozaj veľa a po čase sa z nás stali kamarátky. Dávala mi úlohy, ktoré rozvíjali každú jednu časť mozgu. Od porekadiel, cez prirovnania, úlohy na krátkodobú pamäť, nútila ma spievať, hovoriť ako malé dieťa, jedným slovom, mala so mnou najťažšiu prácu. Ale ustála som ju, a možno aj vďaka nej, som sa rozhodla pomáhať ľuďom, ako som bola, a aj som, ja sama.
Na záver
Najpodstatnejšie na stave pacienta po cievnej mozgovej príhode je, aby on sám sa chcel „vrátiť“ do života ako takého. Ja chcem ľudí Motivovať, aby mali chuť na sebe pracovať, a to po psychickej aj fyzickej stránke.
Zdravotné poisťovne preplácajú iba 45 min týždenne logopédie a asi 2 – 3 týždne rehabilitácie. To je naozaj veľmi málo. Preto sa ja, teda Občianske združenie Porážka.sk, rozhodla pomáhať ľuďom po cievnych mozgových príhodách a to skupinovej logopédie alebo rehabilitácie.

MENEJ

ARCHÍV

Aby Vám už nikdy nič neuniklo!

Rada by si viedla svoj vlastný klub SUPERladies aj v tvojom meste?

mapa

OBCHODNÉ PODMIENKY

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV A GDPR

NA STIAHNUTIE

NAPÍŠTE NÁM

Created and Designed by Anton Trnka 2018

Log in with your credentials

Forgot your details?